Snake Ligaen sesongen 2023-20234

Påmeldte Runde 3 Lørdag 24.Februar 2024

Arrangement 2 & 3  (Over 1300p):

1.  Andreas Bråthen Sataøen, Jevnaker BTK
2. Hubert Marciniak, Lia IL
3. Bent Sæthermoen, Vind IL
4. Marcus Pierobon Bakken, Oslo BTK
5. Kenneth Zeiffert, Fornebu BTK
6. Lotfullah Sadiq, Bærums Verk
7. Gabriel Gunerius Fevang, Husøy og Foynland IF
8. Frans Daniel Andersen, Husøy og Foynland IF
9. Liam Matheo Jensen, Olso BTK
10. Kjetil Kløve, Harestua IL
11. Erik Lindholm, Lynild
12. Adrian Klette, Oslo BTK
13. Khoa Nam Nguyen, Oslo BTK
14. Saaid Abdi, Oslo BTK
15. Eirik Knutsen Lethigangas, Kjelsås BTK
16. Raymond Boger, Bærums Verk
17. Anders Lerche Minge, Sarpsborg BTK
18. Stig Amundsen, Harestua IL
19. Tore Sæthermoen, Vind IL
20. Erik Bellini, Oslo BTK
21. Isak Brune, Oslo BTK
22. Jørgen Gravseth,  B72
23. Tohid Ghanbarpou, Fornebu BTK
24. Kai Magnus Groth, Kjelsås BTK
25. Holger Zahlten, Harestua
26. Daniel Myran, Fornebu BTK
27. Markus Scott, B72
28. Filip Wike Ljungblad, Husøy og Foynland IF
29. Ervin Georg Egelandsdal, Jevnaker BTK
30. Stian Bakken, Bærums Verk
31. Terje Herting, Jevnaker BTK
32. Daniel Guddal, Harestua Il
33. Erik Wike Ljungblad, Husøy og Foynland IF 
34. Leif Thorbjørn Jensen, Jevnaker BTK
35. Pedja Momcilovic, Fokus BTK
36. Oskar Mateo Flåten, Oslo BTK
37. Luis Betancor, Randesund IL – BTG
38. Nhut Minh le, Klemetsrud IL
39. Jan Petter Hansen, Fredrikstad BTK
40. Øyvind Moksnes, Fredrikstad BTK
41. Lukasz Bartlomiej Mroz, Fredrikstad BTK
42. Lukasz Loch, Fredrikstad BTK
43. Filip Foss-Indrehus, Oslso BTK
44. Henning Rud, Dal IL
45. Magnus Vikstrøm, Kjelsås BTK
46.
47.
48.
49.
50.

Venteliste

Arrangement 1 (under 1300p):

1. Trond Eiken, Harestua IL
2. Bent Are Synstad, B-72
3. Håvard Sataøen, Jevnaker BTK
4. Arve Sataøen, Geilo IL BTG
5. Robin Nyheim, Vind Il
6. Simon Jordheim, Harestua IL
7. Herman Braaten Johansson, Oppegård IL
8. Mattias Johansson, Langhus IL
9. Olav Sataøen, Geilo IL BTG
10. Sander Sveum, Harestua IL
11. Jørn Gulbrandsen, Oslo BTK
12. Ola Haug, Husøy og Foynland IF
13. Vegar Vitalis Olsen, Harestua IL
14. Fredrik Gunerius Fevang, Husøy og Foynland IF
15. Victor Holmen B-72
16. Tor Inge Rantanen, Harestua IL
17. Svein Huse, Lynild BTK
18. Patrick Fjeldstad, Oslo BTK
19. Lars Espen Nyrén, Oslo BTK
20. Per Morten Klette, Oslo BTK
21. Adam Sokolowski, B72
22. Daniel Natdanai Huse, B72
23.
24.
25.